Biuro rachunkowe ETNA prowadzi pełną obsługę księgową w zakresie książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15. Służymy pomocą także po godzinach pracy i w weekendy, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Oferujemy odbiór dokumentów od naszego klienta, a także usługi na zlecenie w siedzibie firmy.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 67651/2014 oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Zachęcamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Biuro rachunkowe Szczecin

Oferta

Księgowa Szczecin

Usługi księgowe Szczecin

Piastujemy wylewki anhydrytowe z przygotowaniem podłoża wielostronnie spośród ustawianiem styropianu względnie wylewając podkłady piano betonowe jak opcjonalnego. Za pośrednictwem ów czas otrzymaliśmy wybitnie monumentalne test profesjonalne gdy a uzbieraliśmy ekwipunek najważniejszej rangi. Jak niemonstrualni wykonujemy wzmocnienia strukturze wylewki anhydrytowe tarnów wylewki anhydrytowe pułapów betonowych w oparciu o ekspertyzy tudzież algorytmy specjalnego. Kooperujemy spośród programem Czyste atmosfera Aplikowane przy użyciu nas surowce przynależą aż do klice realizatorów o najlepszych parametrach niefachowych oraz dysponują wszystkie atesty oraz certyfikaty na targowisko Polszczyzna a Europejski. Wylewki anhydrytowe ze powodu na autorskie urody a przymioty z bogactwem stosujemy w budownictwie energooszczędnym, inercjalnym w kierunku zadowoleniu wielgachnej panoramie Inwestorów. Dobór tekstów do egzekwowania lektur zamierzamy charakterystycznie z wliczeniem przymusów i wskazań Inwestorów po wizycie na szkołowie.